Arama

Tedarikçi İlişkileri

TÜRKİYE'NİN TEDARİKÇİSİNE VE İMALATÇISINA ÖNEM VERDİĞİ ONLİNE ALIŞVERİŞ SİTESİ

PiniGO.com'un tedarikçisi olmak ister misiniz?
Müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri temin etmek için iş ortaklığı yapıyoruz. Sürekli olarak ürün çeşitliliğimizi arttırmak için, işbirliği yapacağımız yeni tedarikçiler ve üreticilerle birlikte çalışma imkanı oluşturmaya çalışıyoruz. Bu yüzden tedarikçimiz olmak isteyen firmalar için bu süreci anlaşılabilir, hızlı ve olabildiğince basit yaptık. 

Tedarikçi adayı olmak için yapılması gerekenler? 
PiniGO.com ile ticari iş ortaklığı kurmak isteyen tedarikçilerin info@pinigo.com adresine ürünlerini ve fiyatlarını mail olarak gönderilmesi gerekmektedir. 
Ürünlerinizi değerlendirecek olan ilgili kategori yöneticisine yönlendirilecek, ve size ya satınalma sürecinin ilerleyen adımlarını bildiren ya da ürün teklifinizin red edildiğini bildiren bir e-mail gönderilecektir. 

Aşağıdakiler sizin tedarikçi olma süreçlerinizi anlamanıza yardımcı olacak: 
1. Sitemizi ziyaret etmeli, sizin ürün kategorilerinin olduğu sayfaları gezmeli, sunduğumuz ürünleri, markaları, kalite ve fiyatlarını incelemelisiniz. 
2. Ürünlerinizi piyasadaki ürünlerle mukayese etmelisiniz. 
3. Ürünlerinizin mevcut ürün çeşitliliğimize nasıl katkıda bulunacağını ve tamamlayıcı olacağını anlatmalısınız. 

İş ortağımız olun, milyonlarla buluşun! 
Ürünlerinizi, Türkiye’nin güvenli online alışveriş sitesinde satışa sunmaya hazır mısınız? Değerli iş ortaklarımız arasına katılın*, aylık ortalama 350 Bin ziyaretin gerçekleştiği PiniGO.com’da ürünlerinizi tüm Türkiye ile buluşturun. 
*Tüm tedarikçi başvuruları değerlendirme sürecine tabi tutulur. 
İş ortaklarımızda aradığımız niteliklere sahipseniz; PiniGO.com'un değerli tedarikçileri arasına hoş geldiniz! Müşterilerimize üstün kalitede hizmet sunmak için bizimle bire bir çalışabilmeli, tüm yasa ve yönetmeliklere uygun olmalı.
  • Doğru fiyat politikası ile çalışabilmeli.
  • Yüksek müşteri beklentilerini karşılayabilecek ürün ve hizmet politikasına sahip olmalı.
Filters
Sort
display