İade Koşulları

İade Koşulları

İade şartlarına uyan tüm ürünleri kargoyu teslim alma tarihinizden itibaren 14 gün içinde herhangi bir ücret ödemeden iade edebilir veya değişimini isteyebilirsiniz.
Alışveriş yapmadan önce ürünle ilgili merak ettiğiniz tüm konuları ürün sayfasında bulunan açıklama bölümünden dikkatliye okuyunuz!
Size gelen faturanın arkasında bulunan iade formunu eksiksiz doldurup ürünle birlikte iade etmeniz gerekir. İade formu doldurulmayan veya faturası olmayan gönderiler kabul edilmemektedir. 
Şirket adına fatura kesilen siparişler için iade işlemi yapılırken mutlaka iade faturası kesilmesi gerekmektedir. İade faturası kesilmeyen gönderiler teslim alınmamaktadır. 
Hasarlı veya eksik parçası olan mobilya ve avize ürünlerinde eksik parçaların gönderimi yapılabilmektedir.
Ürününüz bize veya tedarikçimize ulaştığında kontrol edilecek ve iade koşullarına uygun olması durumunda ücret iadesi veya değişim işleminiz yapılacaktır.
İade ve değişim işlemleri için mutlaka bize bilgi vermeniz gerekmektedir. İade ve değişim talebi açılmamış siparişler kabul edilmemektedir.
Ambalajında hasar olan kargolar, teslim alınmadan kargo görevlisinin yanında tutanak tutularak iade edilmelidir.
İade veya değişim talebinizi info@pinigo.com mail olarak iletebilirsiniz. İade şartlarına uymayan gönderiler kabul edilmeyecek ve geri gönderilecektir.

İade Edilemeyen Ürünler

Mobilya ürününlerinin kurulumu yapılmadan önce herhangi bir hasar veya yanlışlık olup olmadığına dair kontrol edilmesi gerekir. Kurulum yapılan mobilya ürünleri için iade veya değişim yapılamamaktadır. Kurulumdan sonra çıkan hasarlı veya eksik parçalar için parça gönderimi yapılabilmektedir.

Orjinal kutusu zarar görmüş veya üzerine koli bandı yapıştırılmış ürünler için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır. 

Kişiye özel üretilen, son kullanım tarihi olan veya tek kullanımlık ürünler (sticker, duvar kağıtları) için iade veya değişim işlemi yapılamamaktadır. Tek kullanımlık ürünler ambalajı açılmadan iade edilebilir.